Српски језик - Вокабулар форум
Srpski jezik - Vokabular forum
06.31 ч. 19.04.2024. *
Добро дошли, Гост. Молимо вас пријавите се или се региструјте.
Да ли сте изгубили ваш активациони e-mail?

Пријавите се корисничким именом или имејлом, лозинком и дужином сесије

Помоћ за претрагу речника Вокабулара
Вести:
Правила форума - Речник - Правопис - Граматика - Вокатив - Језичке недоумице

 
   Почетна   Помоћ Претрага форума Календар Тагови Пријављивање Регистрација  
Странице: 1 [2]  Све
  Штампај  
Аутор Тема: Срби све и свуда!  (Прочитано 13146 пута)
0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.
Miki
Гост
« Одговор #15 у: 01.30 ч. 04.05.2008. »

Фајерфокс их малко метиљаво блокира, али зато Опера не допушта ништа. Врло комфорно против неких страница које практикују искачуће поруке „парти покер“ и сличних будалаштина.
Сачувана
Madiuxa
староседелац
****
Ван мреже Ван мреже

Пол: Жена
Организација:

Име и презиме:

Струка:
Поруке: 7.477


« Одговор #16 у: 01.36 ч. 04.05.2008. »

E, sad odosmo u offtopic... Ali meni fajerfoks sasvim lepo radi sto se tice antipopapova...
Сачувана
Miki
Гост
« Одговор #17 у: 05.26 ч. 04.05.2008. »

E, sad odosmo u offtopic... Ali meni fajerfoks sasvim lepo radi sto se tice antipopapova...
Мени он сасвим лепо ради против антипопапова. Smiley Надам се да је овај недостатак отклоњен новим долазећим издањем под редним бројем три.
Сачувана
Ђорђе Божовић
језикословац
староседелац
****
Ван мреже Ван мреже

Пол: Мушкарац
Организација:

Име и презиме:
Đorđe Božović
Струка: lingvist
Поруке: 4.322


« Одговор #18 у: 15.06 ч. 04.05.2008. »

Uzgred, nije li Radivoj Radić povremeni kolumnista Politikinog Zabavnika (upravo i u poslednjem broju od petka)?

Možda deluje smešno, ali baš zbog toga što piše za Zabavnik pomišljam i ja da pronađem ovu njegovu knjigu, što inače verovatno ne bih učinio. (Za mene je skoro svaki istoričar „neki istoričar“ i ne zanimam se naročito time, posebno kod tema ovog tipa.) Ali kad je Zabavnik u pitanju... Wink
Сачувана
Madiuxa
староседелац
****
Ван мреже Ван мреже

Пол: Жена
Организација:

Име и презиме:

Струка:
Поруке: 7.477


« Одговор #19 у: 15.23 ч. 04.05.2008. »

Uzgred, nije li Radivoj Radić povremeni kolumnista Politikinog Zabavnika (upravo i u poslednjem broju od petka)?

Možda deluje smešno, ali baš zbog toga što piše za Zabavnik pomišljam i ja da pronađem ovu njegovu knjigu, što inače verovatno ne bih učinio. (Za mene je skoro svaki istoričar „neki istoričar“ i ne zanimam se naročito time, posebno kod tema ovog tipa.) Ali kad je Zabavnik u pitanju... Wink

Јесте, књига Византија — пурпур и пергамент је збирка његових текстова које је објављивао у Политикином забавнику. Вреди прочитати јер је занимљиво, а с друге стране, подупрто угледним историчарским именом те нема да те боли глава да ли прича истину или не.
Сачувана
Тагови:
Странице: 1 [2]  Све
  Штампај  
 
Скочи на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1 RC2 | SMF © 2001-2005, Lewis Media Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!