Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2  Одштампај страницу - Lepo pisanje

Српски језик - Вокабулар форум
Srpski jezik - Vokabular forum

О српском језику и култури => Језик наш насушни => Тему започео: Pedja на 11.01 ч. 18.10.2007.



Наслов: Lepo pisanje
Порука од: Pedja на 11.01 ч. 18.10.2007.
Ima li neko primere kako se pise krasopisom?


Наслов: Одг: Lepo pisanje
Порука од: Нескафица на 19.22 ч. 18.10.2007.
U Pravopisu je dat primer kaligrafske abecede i azbuke, a primere možeš naći na svim ozbiljnije rađenim diplomama (praksa je da se one ipak daju kaligrafu, a ne da tamo neka sekretarica samo nažvrlja ime).


Наслов: Одг: Lepo pisanje
Порука од: kontra на 11.20 ч. 19.10.2007.
Ili da od mame, tate, bbe, dede, tražiš sveske iz osnovne škole iz pomenutog predmeta. Ko zna, možda ih neko i ima sačuvane.


Наслов: Одг: Lepo pisanje
Порука од: memstar на 19.55 ч. 01.11.2010.
Hvala, hvala. . . pocinjem potragu