Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2  Одштампај страницу - Најрадије или најрађе

Српски језик - Вокабулар форум
Srpski jezik - Vokabular forum

О српском језику и култури => Граматика српског језика => Тему започео: mt на 17.22 ч. 11.10.2008.



Наслов: Најрадије или најрађе
Порука од: mt на 17.22 ч. 11.10.2008.
Како се правилно каже, најрадије или најрађе?
 ???


Наслов: Одг: Најрадије или најрађе
Порука од: bukuroshe на 18.52 ч. 11.10.2008.
Rado, radije, najradije... je ispravno


Наслов: Одг: Најрадије или најрађе
Порука од: mt на 19.33 ч. 11.10.2008.
Тако сам и мислио...
Захваљујем ;)