Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2
|
Наслов: Света Гора/гора Порука од: Madiuxa на 16.43 ч. 08.11.2008. Нешто сад не могу да се одлучим... Јер Г мало или велико?
Наслов: Одг: Света Гора/гора Порука од: Ђорђе Божовић на 17.18 ч. 08.11.2008. Sveta gora, naravno, s malim G i velikim S.
Наслов: Одг: Света Гора/гора Порука од: Madiuxa на 20.40 ч. 09.11.2008. Sveta gora, naravno, s malim G i velikim S. На многим местима видех са великим словом, па се збуних.... Наслов: Одг: Света Гора/гора Порука од: Madiuxa на 20.57 ч. 09.11.2008. Е, а још једно питање: Кад се мисли на калуђере са Свете горе, јел се светогорци пише малим или великим словом?
Наслов: Одг: Света Гора/гора Порука од: Психо-Делија на 21.24 ч. 09.11.2008. Светогорци (са све великим словом). Барем је тако у шестотомнику. 8)
Наслов: Одг: Света Гора/гора Порука од: Madiuxa на 21.28 ч. 09.11.2008. Јест, вала. А могла сам и сама да погледам у Школски правопис... Хвала, у сваком случају!
|