Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2
|
Наслов: Концентрисати / сконцентрисати Порука од: mt на 22.04 ч. 01.12.2008. Цео живот сам учио како је једино исправно концентрисати, у смислу Не могу да се концентришем. Данас добијем информацију да је Милан Шипка написао да може и сконцентрисати. ???
Може ли неко да потврди? Наслов: Одг: Концентрисати / сконцентрисати Порука од: Дарко Новаковић на 22.20 ч. 01.12.2008. Сконцентрисати (се) пише у (Ј)РМС. Према томе, правилно је рећи и овако.
Наслов: Одг: Концентрисати / сконцентрисати Порука од: mt на 22.26 ч. 01.12.2008. Хвала, то ми је требало.
Наслов: Одг: Концентрисати / сконцентрисати Порука од: Бојан Башић на 23.29 ч. 01.12.2008. Detaljnije (http://www.vokabular.org/forum/index.php?topic=402.msg4010#msg4010).
|