Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2
|
Наслов: баПски Порука од: mt на 17.01 ч. 18.04.2009. Бапски или бабски? ;D мислим прво
испочетка или изпочетка - опет мислим прво гледам у односу на срПски а не србски али с друге стране преДседник Не контам одсупање код ЈСЗ Наслов: Одг: баПски Порука од: J o e на 17.21 ч. 18.04.2009. Бапски као српски.
Испочетка у значењу 'испрва' (Испочетка сам мислио то и то), али Причај ми из почетка. У председник нема једначења јер се ради о споју -дс- (исто важи и за -дш-). Наслов: Одг: баПски Порука од: mt на 17.24 ч. 18.04.2009. Заборавио сам да то важи само за Д...
Хвала! |