Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2  Одштампај страницу - задњи или последњи

Српски језик - Вокабулар форум
Srpski jezik - Vokabular forum

О српском језику и култури => Граматика српског језика => Тему започео: Deltaa...:) на 19.47 ч. 21.06.2009.



Наслов: задњи или последњи
Порука од: Deltaa...:) на 19.47 ч. 21.06.2009.
Да ли је правилније рећи задњи или последњи?


Наслов: Одг: задњи или последњи
Порука од: Дарко Новаковић на 20.02 ч. 21.06.2009.
Одговор је да.  :)

http://www.vokabular.org/forum/index.php?topic=1847.msg15822#msg15822


Наслов: Одг: задњи или последњи
Порука од: Deltaa...:) на 20.06 ч. 21.06.2009.
Aha...Hvala!


Наслов: Одг: задњи или последњи
Порука од: Madiuxa на 11.20 ч. 23.06.2009.
Je l' ti to opet ne verujes tati, Anja? :D


Наслов: Одг: задњи или последњи
Порука од: Miki на 11.27 ч. 23.06.2009.
— Тата, тата, како лети авион?
— Не знам, сине.
— А, тата, тата, зашто пада киша?
— Не знам, сине.
— Тата, а колико је Земља удаљена од Сунца?
— Не знам, сине.
— А, тата, је л’ се ти љутиш што те тол’ко запиткујем?
— Таман посла, сине! Па како ћеш да научиш нешто ако не питаш! ;D


Наслов: Одг: задњи или последњи
Порука од: Madiuxa на 11.42 ч. 23.06.2009.
Jao, Miki, pa gde se seti tog vica! :D :D :D