Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2
|
Наслов: задњи или последњи Порука од: Deltaa...:) на 19.47 ч. 21.06.2009. Да ли је правилније рећи задњи или последњи?
Наслов: Одг: задњи или последњи Порука од: Дарко Новаковић на 20.02 ч. 21.06.2009. Одговор је да. :)
http://www.vokabular.org/forum/index.php?topic=1847.msg15822#msg15822 Наслов: Одг: задњи или последњи Порука од: Deltaa...:) на 20.06 ч. 21.06.2009. Aha...Hvala!
Наслов: Одг: задњи или последњи Порука од: Madiuxa на 11.20 ч. 23.06.2009. Je l' ti to opet ne verujes tati, Anja? :D
Наслов: Одг: задњи или последњи Порука од: Miki на 11.27 ч. 23.06.2009. — Тата, тата, како лети авион?
— Не знам, сине. — А, тата, тата, зашто пада киша? — Не знам, сине. — Тата, а колико је Земља удаљена од Сунца? — Не знам, сине. — А, тата, је л’ се ти љутиш што те тол’ко запиткујем? — Таман посла, сине! Па како ћеш да научиш нешто ако не питаш! ;D Наслов: Одг: задњи или последњи Порука од: Madiuxa на 11.42 ч. 23.06.2009. Jao, Miki, pa gde se seti tog vica! :D :D :D
|