Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2
|
Наслов: ITA Prosciutto di Parma Порука од: izzetta на 13.10 ч. 20.07.2009. Buongiorno a tutti,
kako biste preveli "Prosciutto di Parma"? Prsut iz Parme? Parmski prsut? I jedan i drugi mi malo "paraju" usi :-\ Hvala unapred. Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: Madiuxa на 13.23 ч. 20.07.2009. Pršut iz Parme, jer nisam sigurna da izvedeni pridev dobro zvuči...
Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: Miki на 15.01 ч. 20.07.2009. Ја бих употребио придев пармански: „пармански пршут“.
Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: Madiuxa на 15.04 ч. 20.07.2009. Jao jeste! Pa Parmezan je sir iz Parme, je l' da?
Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: Зоран Ђорђевић на 15.18 ч. 20.07.2009. Немам ништа против његушког пршута, против златиборског, па нећу имати ни против пармског.
Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: Психо-Делија на 18.25 ч. 20.07.2009. Пармски је сасвим регуларан придев изведен од Парма. Имамо и Стендалов роман Пармски картузијански манастир.
Дакле, пармски пршут је одличан и са гастрономске и са правописне стране. ;D Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: izzetta на 18.37 ч. 20.07.2009. Aha, parmanski prsut, to mi vec bolje zvuci!
Jeste, parmezan je iz Parme, ali i iz Redja (Reggio) i cele te regije (Reggio Emilia), pa ga cesto zovu parmigiano-reggiano. Kako god da okrenes, u Parmi se fine stvari proizvode ;) Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: Miki на 20.00 ч. 20.07.2009. Parmigiano-reggiano стар 24 месеца ми је омиљени пармезан! :) А ни пршут није за бацање! :)
Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: Madiuxa на 22.58 ч. 20.07.2009. Aha, parmanski prsut, to mi vec bolje zvuci! Jeste, parmezan je iz Parme, ali i iz Redja (Reggio) i cele te regije (Reggio Emilia), pa ga cesto zovu parmigiano-reggiano. Kako god da okrenes, u Parmi se fine stvari proizvode ;) Е, ја најбоље обожавам ламбруско из Емилије! :) Наслов: Одг: ITA Prosciutto di Parma Порука од: izzetta на 08.45 ч. 21.07.2009. Vidim ja da ovde moze dobar biznis da se razvije. Dolazim u avggstu u Beograd, pa narucite sta treba... Cijena usluge? Prava sitnica :-)
|