Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2
|
Наслов: Нек смо ми живи и здрави... Порука од: Фаренхајт на 09.46 ч. 17.01.2007. Можда ово пре спада у Сваштару, али се тесно тиче правописа, па нека по потреби буде премештено.
Правио сам разноразне Гугл мечеве, али ме је овај поразио: незнам : не знам (http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=neznam&word2=ne+znam) Забавно је и немогу : не могу (http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=%22ne+mogu%22&word2=nemogu) А и овај је изразито занимљив: одкључај : откључај (http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=odkljucaj&word2=otkljucaj) Наслов: Одг: Нек смо ми живи и здрави... Порука од: Зоран Ђорђевић на 23.25 ч. 17.01.2007. Шта практично значи 2.520.000:1.620.000 за незнам?
Наслов: Одг: Нек смо ми живи и здрави... Порука од: Фаренхајт на 23.42 ч. 17.01.2007. Znači da su korisnici Interneta na srpskohrvatskom jezičkom prostoru, u proseku, vrlo slabo pismeni. A ako su oni, kao recimo bar malo školovaniji sloj, takvi, kakav li je tek ostatak.
Наслов: Одг: Нек смо ми живи и здрави... Порука од: Зоран Ђорђевић на 23.45 ч. 17.01.2007. То знам, али ме је интересовало шта све Гугл претражује.
Није ни њему лако. :) |