Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2  Одштампај страницу - виши или височији

Српски језик - Вокабулар форум
Srpski jezik - Vokabular forum

О српском језику и култури => Правопис српског језика => Тему започео: badblack на 12.28 ч. 25.08.2009.



Наслов: виши или височији
Порука од: badblack на 12.28 ч. 25.08.2009.
У заднје време сам баш у недоумици да ли је исправно рећи виши или височији. . . Када кажем виши у Србији, људи ме исправе, а када кађем височији у Бања Луци, лјуди ме опет исправе?


Наслов: Одг: виши или височији
Порука од: bukuroshe на 14.37 ч. 25.08.2009.
pogledaj ovdje (http://www.vokabular.org/forum/index.php?topic=334.0#quickreply)