Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2
|
Наслов: RADE ŠEERBEDŽIJA Порука од: jadranka84 на 10.27 ч. 25.12.2015. NOĆU
Noću, dok ti spavaš, moje srce bdije nad tobom. Tebi se ništa, ništa ne smije dogoditi. Toliko, toliko te volim. Jedino, jedino s tobom mogao bih plakati. Mogao bih se smijati. Opraštati i razumjeti. Vjeruj mi. Toliko,toliko te volim. Od juče tek si tu i o tebi malo znam. Ali mogu život svoj da ti dam. Uz mene nađi mir, nikad sumnju,nikad bol. Moja ljubav bit će zalog za to. Mila, poklanjam ti svaki dan svog života. Kada se moj san ostvari i ti ćeš kao i ja biti sretna. Toliko, toliko te ljubim. Наслов: Одг: RADE ŠEERBEDŽIJA Порука од: jadranka84 на 10.27 ч. 25.12.2015. NI U TVOM SRCU
Zna li ovdje iko, sreću pisati Jel neko čuo, za ljubav danas Možda je važnije, znati brisati Ono što je davno ostalo iza nas Ne mogu se sjetit svoje prve pjesme Poljubaca dragih lica Nema mi tebe ni stare česme Ne sjećam se mora ne sjećam se ptica Ništa nije kao što je bilo Al će ipak jednom biti Znam, nema leta s jednim krilom Treba vrjeme da nam spoji niti Ni u tvome srcu, ljeta više nema U tvojoj kosi ne mogu biti sol Obala je pusta i bura se sprema Gdje nas je vrjeme odnijelo. Kemal Monteno & Rade Šerbedžija Наслов: Одг: RADE ŠEERBEDŽIJA Порука од: jadranka84 на 12.06 ч. 25.12.2015. ZABORAVI
Ako me sretneš negdje u gradovima stranim Po kojima se muvam u posljednje vrijeme, Sretni me, Kao da me srećeš prvi put. Nismo li se mi već negdje vidjeli? Kaži... i zaboravi. Zaboravi dane koje smo nekad zajedno..., I noći, zaboravi... Gradove kojima smo mijenjali imena. I ucrtavali u karte samo nama dostupne... Onaj hlad pod maslinama u našoj uvali. Uvali mirnih voda. Otok naš i ime broda pjesnika Koji nas je tamo nosio. Zaboravi da si ikad rekla da me voliš, I kako se nikad, nikad ne ćemo rastati. Treba zaboraviti naslove knjiga Koje smo zajedno čitali. Filmove koje smo gledali, Hemfri Bogarta i Kazablanku. Naročito zaboravi. Ulicu divljih kestenova s početka Tuškanca. I onaj naš poljubac na kiši Za koga bi znala reći: "Nikada neću zaboraviti." Molim te zaboravi. I kada ti kažem da zaboraviš, Kažem ti to zato što te volim. Kažem ti to bez gorčine. Otvori oči ljubavi. Našim gradom prošli su tenkovi. Odnijeli su sobom sve što smo bili, Znali..., i imali..., Zato... Zaboravi... čemu sjećanja...? Pogledaj kako trešnja u tvom vrtu Iznova cvjeta svakog proljeća. Nasmiješi se jutru koje dolazi. Zagrli bjelinu novih dana. I zaboravi. Kasno je već dragana, hoću da kažem, Zreli smo ljudi. To jest , nismo više djeca. I znam da nije lako. I znam da možda i boli... Ali pokušaj, Molim te..., pokušaj....zaboravi. I ako me sretneš negdje u gradovima stranim Po kojima se muvam u posljdnje vrijeme. Sretni me ,kao da me srećeš prvi put; Nismo li se mi već negdje vidjeli? Kaži... i zaboravi. |