Kako da se ovo protumači? Zar novi članovi nisu poželjni na ovom forumu?
Naravno da jesu. Ali ne sa ponašanjem i stavovima dotičnog g. Vukotića (a zašto, i sam si lepo primetio, pročitavši par njegovih postova). Svako ko ume da diskutuje s argumentima i da se civilizovano ponaša, željan da poduči, ali i da nauči, i ko poštuje važeće naučne autoritete iz svih oblasti jezičkih nauka, dobrodošao je ovde.
A Duja se malo šalao, ne treba to što je rekao uzimati za ozbiljno. . .

I ja sam za to da se forumska pravila dosledno poštuju i primenjuju.
P. S.
Izvinjavam se, ali. . . da li je ispravno da se kaže ". . . da diskutuje s argumentima" (rekao bih da je to logički nemoguće)? To mi pomalo liči na ono "došao je s vozom"? Da li je to instrumental? Gramatika mi nikada nije bila jača strana.