Da, da sam obratila pažnju na promenu po padežima...
Svejedno, na tom jednom mestu na forumu, čini mi se da sam primetila, da postoje neki izuzeci. Ali, da sad ne nagađam... Čim budem imala vremena, potražiću i rešiću dilemu.
Bliska budućnost mi zvuči kao bliska osoba, te meni to manje paše, što, opet, ne znači da je neispravno. U tom kontekstu mi pre odgovara
bliža. Ne znam...
U žurbi sam, pa hvatam sebe kako ti na brzaka (valjda se ovako piše

) odgovaram. Odjavljujem se, pa nastavljamo diskusiju u skoroj (dok se ne pojavi neko kompetentan

) budućnosti!
Pozz