Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vokab/public_html/forum/Sources/Load.php(216) : runtime-created function on line 2  Ћао ортак, ш'а има? Имам неки послић за тебе.
Српски језик - Вокабулар форум
Srpski jezik - Vokabular forum
07.04 ч. 27.06.2026. *
Добро дошли, Гост. Молимо вас пријавите се или се региструјте.
Да ли сте изгубили ваш активациони e-mail?

Пријавите се корисничким именом или имејлом, лозинком и дужином сесије

Помоћ за претрагу речника Вокабулара
Вести:
Правила форума - Речник - Правопис - Граматика - Вокатив - Језичке недоумице

 
   Почетна   Помоћ Претрага форума Календар Тагови Пријављивање Регистрација  
Странице: 1 [2]  Све
  Штампај  
Аутор Тема: Ћао ортак, ш'а има? Имам неки послић за тебе.  (Прочитано 15509 пута)
0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.
boki12
члан
***
Ван мреже Ван мреже

Организација:

Име и презиме:

Струка:
Поруке: 70


« Одговор #15 у: 13.14 ч. 12.01.2009. »

Де си б'aте, ш'а има? Имам неку шему за тебе.
« Задњи пут промењено: 22.12 ч. 12.01.2009. од Filip Knežić » Сачувана
Miki
Гост
« Одговор #16 у: 21.08 ч. 12.01.2009. »

Гураш ли, сине? 'О'ш да углавимо један дил, а?? Grin

(Један виц:
— Сине, ти ништа не учиш, ништа нас не слушаш... Ништа не ваљаш!
— Ваљам, кево, ваљам!
Grin Grin)
Сачувана
Bojan
одомаћен члан
***
Ван мреже Ван мреже

Пол: Мушкарац
Организација:
nema Smiley
Име и презиме:
Bojan
Поруке: 271



« Одговор #17 у: 23.27 ч. 12.01.2009. »

Што се сине лепо не дрогираш, ко сва остала деца Smiley
Сачувана
1945
гост

Ван мреже Ван мреже

Организација:

Име и презиме:

Поруке: 5


« Одговор #18 у: 21.55 ч. 22.03.2009. »

Pretpostavljam da je kasno za odgovor na ovu temu, ali, ako sam dobro shvatio kontekst, najpravilnije bi bilo:
'De si brate? E, Imam neku kombinaciju.
(ili kombinu)

Verujte, ja znam.
Сачувана
Ђорђе Божовић
језикословац
староседелац
****
Ван мреже Ван мреже

Пол: Мушкарац
Организација:

Име и презиме:
Đorđe Božović
Струка: lingvist
Поруке: 4.322


« Одговор #19 у: 22.10 ч. 22.03.2009. »

Verujte, ja znam.

Ajoj. Cheesy Dobar si, pet bambija za tebe.
Сачувана
Miki
Гост
« Одговор #20 у: 22.13 ч. 22.03.2009. »

Што се сине лепо не дрогираш, ко сва остала деца Smiley

— Шта радите то, децо?
— Пушимо траву, баба!
— Ако, ако, само немој’ да седите на ’ладан бетон! Grin
Сачувана
Madiuxa
староседелац
****
Ван мреже Ван мреже

Пол: Жена
Организација:

Име и презиме:

Струка:
Поруке: 7.477


« Одговор #21 у: 22.13 ч. 22.03.2009. »

Nikad nije kasno, da se ljubi strasno, aha, ahaaaaaaaaaaaaa Cheesy

Hoću i ja bambije...
Сачувана
Zelja
посетилац
**
Ван мреже Ван мреже

Организација:

Име и презиме:
Nemanja Radojicic
Поруке: 26


« Одговор #22 у: 16.30 ч. 27.03.2009. »

Eheheh. . . poslic. U podzemlju kada pozivas proverenog ortaka onda bi to zvucalo:Des braticu,kako je?Firclajmo virlu malu ciculinu. . . (c-tj xD)
Rec BRATIC se malo razlikuje od BRATA jer si time odao vise postovanja toj osobi.
Kako je,pored primarnog znacenja,oznacava jos i ''stanje u gradu''. To znaci dali je neko u poslednje vreme uhapsen ili slicno.
Ovo poslednje je najnoviji zargon i,ja tako bar mislim,izasao je iz ovih novih popularnih rep pesama koje svaki klinja u Srbiji slusa. Znacenje je valjda:
firclaj-rad
virla-neka vrsta alatke(najcesce pajser)
ciculina-je na meksickom mala devojcica(od cika)Oznacava sigurnost,mala-sigurna xD
Ovo mi je brat rekao pa sam ja sad po secanju ispisao. Samo da dodam,ove reci se koriste najcesce kod lopova. . .
Сачувана
Тагови:
Странице: 1 [2]  Све
  Штампај  
 
Скочи на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1 RC2 | SMF © 2001-2005, Lewis Media Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!