Српски језик - Вокабулар форум
Srpski jezik - Vokabular forum
22.15 ч. 19.04.2024. *
Добро дошли, Гост. Молимо вас пријавите се или се региструјте.
Да ли сте изгубили ваш активациони e-mail?

Пријавите се корисничким именом или имејлом, лозинком и дужином сесије

Помоћ за претрагу речника Вокабулара
Вести:
Правила форума - Речник - Правопис - Граматика - Вокатив - Језичке недоумице

 
   Почетна   Помоћ Претрага форума Календар Тагови Пријављивање Регистрација  
Странице: [1]
  Штампај  
Аутор Тема: Рјечници - право, политика, економија  (Прочитано 3022 пута)
0 чланова и 0 гостију прегледају ову тему.
Ник Бања Лука
посетилац
**
Ван мреже Ван мреже

Пол: Мушкарац
Организација:
Nema
Име и презиме:
xxx
Поруке: 32


« у: 14.07 ч. 18.02.2007. »

Досад смо већ помињали тзв. опште рјечнике српско/хрватско....енглеског, француског итд. али ме занимају, ако постоје уопште, квалитетни рјечници СРПСКО - ЕНГЛЕСКО - ФРАНЦУСКИ па све до ШПАНСКОГ И ИТАЛИЈАНСКОГ, права, економије, политике и области везане за ове исте... Знам да постоји рјечник правне терминологије, који бих хтио да набавим али никако не могу да се сјетим ко је издавач... Иначе, колико се сјећам, ради се о београдском издању, СРПСКО - ЕНГЛЕСКО - ФРАНЦУСКИ..али не знам ни ко је издавач ни какав је квалитет тог издања. Претпостављам да се још могу наћи слични рјечници за њемачки и руски а да о онима за италијански или шпански можемо само да сањамо. Стога, не би било лоше, макар наћи квалитетне верзије типа, енглеско-италијански рјечник права, француско-шпански и сл. Унапријед хвала свима који имају неку информацију.
« Задњи пут промењено: 14.09 ч. 18.02.2007. од Ник Бања Лука » Сачувана
Nikola Račić
сарадник
гост
****
Ван мреже Ван мреже

Пол: Мушкарац
Организација:

Поруке: 5


« Одговор #1 у: 12.43 ч. 22.02.2007. »

Što se tiče rečnika u elektronskoj formi, najtoplije bih preporučio Baylon www.babylon.com. Iznenadičeš se koliko besplatnih rečnika podržava http://www.babylon.com/gloss/glossaries.php

i koliko je lak za upotrebu...
Сачувана
Ник Бања Лука
посетилац
**
Ван мреже Ван мреже

Пол: Мушкарац
Организација:
Nema
Име и презиме:
xxx
Поруке: 32


« Одговор #2 у: 17.22 ч. 22.02.2007. »

Бабилон је одличан програм, односно, већина великих рјечника које нуди су врло добри и квалитетни. Једини ми је проблем с истим, пробна верзија.  Grin Скинуо сам програм али само пробну верзију па је већ истекла и сад.... Ако имаш рјешење, слушам!!!!  Shocked
Сачувана
bookeytoba
гост

Ван мреже Ван мреже

Организација:
-
Име и презиме:
-
Поруке: 9


« Одговор #3 у: 17.51 ч. 30.11.2007. »

sigurno nema vise free :(
Сачувана
Тагови:
Странице: [1]
  Штампај  
 
Скочи на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1 RC2 | SMF © 2001-2005, Lewis Media Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!