Српски језик - Вокабулар форум
Srpski jezik - Vokabular forum
16.20 ч. 22.09.2020. *
Добро дошли, Гост. Молимо вас пријавите се или се региструјте.
Да ли сте изгубили ваш активациони e-mail?

Пријавите се корисничким именом или имејлом, лозинком и дужином сесије

Помоћ за претрагу речника Вокабулара
Вести:
Правила форума - Речник - Правопис - Граматика - Вокатив - Језичке недоумице

Почетна   Помоћ Претрага форума Календар Тагови Пријављивање Регистрација  
Странице: [1]
  Штампај  
Аутор Тема: Ћириличка и латиничка корисничка сучеља за виндоуз ИксПе  (Прочитано 5553 пута)
0 чланова и 0 гостију прегледају ову тему.
Miki
Гост
« у: 01.49 ч. 31.03.2008. »

Преузмите одавде са званичне мајкрософтове стране за Србију и Црну Гору инсталационе пакете за виндоуз ИксПе на српском. Доступна је како ћириличка тако и латиничка верзија. Чак и са модемским приступом мрежи је могуће преузети ове датотеке у релативно кратком року, с обзиром на то да појединачно имају по отприлике 5,5 мегабајта.

Напомена:
Потребно је поседовати оригинални оперативни систем ради преузимања и инсталације.
« Задњи пут промењено: 02.14 ч. 31.03.2008. од Мирослав » Сачувана
Милан Динић
члан
Ван мреже Ван мреже

Организација:

Име и презиме:

Поруке: 74

« Одговор #1 у: 20.43 ч. 02.04.2008. »

Везано за ову тему, а што се наставља на ову. Преко дискусије овде видех да је Микрософт поставио и на званичним страницама ћирилицу, не знам од када је то, ја сада први пут видим. Има и неки ћирилични превод Висте, али нешто на оном форуму кажу да је он мање урађен од латиничног (видим да је тамо и Часлав учествовао).
Сачувана
Miki
Гост
« Одговор #2 у: 00.12 ч. 03.04.2008. »

Док сам имао виндоуз Висту на рачунару, имао сам инсталиране језичке пакете за српски (оба писма) и немачки, јер је у њој могуће мењати по жељи између језика, док код ИксПеа може бити само један језички пакет. Српски преводи су били заиста коректно урађени (осим неких детаља). Али будући да је Виста као оперативни систем ср**е, вратио сам се ИксПеу. Не знам је ли могуће користити ове пакете са Висте за виндоуз Сервер 2008. Пробаћу (ако раде драјвери, можда проради и ово).
Сачувана
Тагови: cirilica latinica windows 
Странице: [1]
  Штампај  

Скочи на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1 RC2 | SMF © 2001-2005, Lewis Media Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!