Da !! Poziv me mail i MSN ovde sbm@live. fr
Ciao !
Bonjour!
Un Francais qui apprend le Serbe?! Magnifique!
J'apprend le Francais quelques ans. . .
Si tu veux, tu peux me doner ton MSN ou Skype ou quelquechose comme ca. On peut correspondre et ameliorer les langues, de cette maniere. . .
Bonjour!
Un Francais qui apprend le Serbe?! Magnifique!
J'apprend le Francais quelques ans. . .
Si tu veux, tu peux me doner ton MSN ou Skype ou quelquechose comme ca. On peut correspondre et ameliorer les langues, de cette maniere. . .
Dobro došao, SMS.
Želim da ti kažem da se sve što si napisao lako razume, bez obzira na to što ima puno grešaka. To je svakako najbitnije. U tom cilju mislim da ne treba mnogo da obraćaš pažnju na gramatiku, nego uči reči, gramatiku usavršavaj na kraju. Što se tih dijakritičkih (hm. . . jel se to tako kaže?) znakova tiče, mislim da nemamo nikakvog prava da tebe za to kritikujemo, budući da i većina Srba po internetu nažalost kucka tim „ošišanim“ latiničnim pismom.
Da, lepo ti reče Bruni, ne slušaj ništa vickastog Mikija.