Поткрао нам се један логички парадокс: клуб је по дефиницији "организовано удружење", "друштво", "организација" (овако је клуб и дефинисан у КШ Речнику страних речи), па самим тим не може да постоји клуб са само једним обожаваоцем! Један обожавалац је један обожавалац (али није клуб), а тек два обожаваоца (или више њих) могу да чине клуб.
Дакле, исправно је само
клуб обожавалаца (и логички и правописно), а
клуб обожаваоца је ипак, само једна натегнута језичка конструкција.

П.С. Не спорим да се може појавити неко ко ће, штоса ради, основати клуб и бити једини члан тог клуба (а можда је могућ и клуб без чланова;D), али, питање је постојања смисла у свему томе.
